Kontakt    Hlavní stránka

Webové aplikace

Vytváříme statické i dynamické webové aplikace.
Máme značné zkušenosti s vytvářením webových aplikací pracujících nad databázemi MS SQL Server.


Reference
Aplikace Popis
bezvahracky.cz Internetový obchod se stavebnicemi a jinými bezva hračkami
ENGINO Stránky unikátní konstrukční stavebnice ENGINO
Matador toys Stránky klasické dřevěné stavebnice Matador
bezvafotky.eu Internetové stránky nabízející pronájem fotokoisků
Autopilot Internetové stránky nabízející mapníky Autopilot pro MTBO
MG VSK Univerzita Brno Stránky oddílu moderní gymnastiky VSK Univerzita Brno
Stavebnice Kapla Stránky dřevěné stavebnice KAPLA.
Finanční skupina SFMGroup Stránky finanční skupiny SFMGroup, v pěti jazycích.
Stránky fondů WIOF v České republice a Slovenské republice Dynamická aplikace nad databází MS SQL. Denní aktualizace kurzů fondů a směnných kurzů měn přes Internet. Možnost nastavit si posílání kurzů na mail nebo na mobilní telefon. Dynamické generování grafů historie kurzů.
WWW stránky Společnosti ekonomických poradců, včetně Internetové verze informačního systému pro poradce Prezentace Společnosti ekonomických poradců. Informační web pro poradce, navázaný na SQL databázi.
Internetové prodejní stránky Společnosti ekonomických poradců navázané na portál Měšec.cz Stránky umožňující prodej všech finančních produktů Společnosti ekonomických poradců ( stavební spoření, životní pojištění, cestovní pojištění, komplexní pojištění motorových vozidel, hypotéky a další). Je vytvořen systém složitých vícestránkových formulářů. Všechny prvky formuláře jsou vytvářeny dynamicky pomocí vlastních funkcí (kombinace ASP a DLL). Veškeré zadané údaje je možné uložit do databáze k jejich opětovnému použití při příští návštěvě serveru - to značně urychluje zadávní údajů, které je třeba často zadávat - např. jména, adresy apod. Systém je možné jednoduše rozšiřovat o nové sekce.